بهترین روش بهبود رتبه سایت در الکسا

الکسا وب سایت ها را بر اساس تعداد بازدید و میزان استفاده رتبه بندی می نماید و رتبه پایین تر این سایت به معنای رنکینگ بالاتر وب سایت می باشد به این صورت که رتبه 1 سایت گوگل می باشد که بالاترین بازدید کننده را دارد. سایت الکسا همچنین رتبه بندی را بر اساس کشورها انجام می دهد و رتبه یک وب سایت را در هر کشور اعلام می نماید. در سایت الکسا همچنین بخشی وجود دارد که به معرفی 500 وب سایت برتر هر کشور می پردازد و بودن در این لیست به معنای بازدید کننده بالای وب سایت می باشد. در حقیقت در صورتی که سایتی با زتبه الکسای کشوری زیر 500 داشته باشید می توانید کسب و کار قوی در اینترنت راه اندازی نمایید.

alexa_ranking1

الکسا سایت ها رو چگونه رتبه بندی می کند ؟

با توجه به گفته خود سابت الکسا رتبه سایت براساس میزان بازدید صفحات و تعداد بازدیدکنندگان در 3 ماه گذشته و براساس اطلاعات تولبار الکسای کاربران و منابع اطلاعاتی گوناگون تعیین می‌شود.

برای نصب تولبار الکسا می توانید به این صفحه مراجعه نمایید

آیا رتبه الکسا در رتبه گوگل سایت تاثیر خواهد گذاشت

خیر ، به هیچ وجه رتبه الکسا در رتبه گوگل شما تاثیر مستقیم نخواهد گذاشت ، البته سایت های با بازدید بالا معمولا رتبه خوبی در گوگل دارند .

alexa_ranking2

استفاده از سایت های بهبود رتبه الکسا موثر است

اکثر سایت بهبود رتبه الکسا بازدید غیر واقعی به سایت شما می فرستند که در کوتاه مدت رتبه الکسا شما را کاهش خواهد داد اما بعد از اتمام کار رتبه شما باز خواهد گشت و فقط هزینه و وقت خود را هدر داده اید.